Sunset Grill & Bar, 30. yıl dönümünü Fransız müziğinin efsane ismi Dany Brillant'ın muhteşem performansıyla kutladı.

ALİZE TANRISEVER - BARIŞ TANRISEVER 

İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarası eşliğinde gerçekleşen etkinlik, davetlilere unutulmaz bir gece yaşatırken önemli bir sosyal sorumluluk projesine de katkı sağladı.

BARIŞ TANSEVER - DANY BRILLANT 

SUNSET GRILL & BAR. 30 YIL DÖNÜMÜNÜ DANY BRILLANT İLE KUTLADI 

Dünyaca ünlü Fransız sanatçı Dany Brillant, Sunset Grill & Bar’ın 30. yıl dönümü nedeniyle verilen özel galada sahne aldı. Avrupa ve Asya kıtalarının kesiştiği muhteşem İstanbul Boğazı manzarası eşliğinde davetliler, Dany Brillant’ın Frank Sinatra ve Charles Aznavour’dan esinlenen şarkılarıyla müzik ziyafeti yaşadılar.

KAAN SEKBAN 

Latin, caz ve rock ritimlerinin enfes harmanı, galayı davetliler için unutulmaz bir geceye dönüştürdü. Gecenin sunuculuğunu üstlenen ünlü komedyen Kaan Sekban, esprileri ve enerjisiyle etkinliğe renk kattı.

Otuzuncu yıla özel olarak hazırlanan şef Marios Tsoudis imzalı menü ise davetlilere lezzet şöleni yaşattı. Sunset Grill & Bar’ın doğaya duyarlı yaklaşımı, bu özel geceye de yansıdı.

SİNEM KOBAL - KENAN İMİRZALIOĞLU 

Etkinlikten elde edilen gelirlerin büyük bir kısmı WWF Türkiye’ye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) bağışlandı. Bu bağış, Türkiye’nin doğal hayatının korunması ve sürdürülebilir çevre projelerinin desteklenmesi için kullanılacak.

BARIŞ TANRISEVER 

İSTANBUL BOĞAZI'NIN  BÜYÜLEYİCİ MANZARISI ALTILDA UNUTULMAZ BİR GECE 

Sunset Grill&Bar’ın kurucusu Barış Tansever, büyüleyici gecenin ardından yaptığı açıklamada, “30. yılımızı Dany Brillant gibi dünya çapında bir sanatçı ile kutlamak bizim için büyük bir onurdu. Sunset Grill & Bar olarak kurulduğumuz günden bugüne misafirlerimize en iyi hizmeti sunmayı ve İstanbul’un kültürel ve gastronomik zenginliklerine katkıda bulunmayı hedefledik. Bugün geldiğimiz noktada, bu hedeflerimize ulaştığımızı görmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Bu geceyi daha da anlamlı kılan bir diğer unsur ise sosyal sorumluluk bilincimizdir. Etkinlikten elde edilen gelirlerin büyük bir kısmını WWF Türkiye’ye bağışlayarak, ülkemizin doğal zenginliklerini koruma çabalarına destek olmayı amaçladık. Bu bağışın, sürdürülebilir bir çevre için atılan adımlara katkı sağlayacak olması bizler için ayrı bir mutluluk” diye konuştu. 

EBRU TANRISEVER - KİMYA ÇULHA - MAYA TANRISEVER - ALİZE TANRISEVER - BARIŞ TANRISEVER 

Ünlü isimler, Olea "Merhaba Yaz" partisinde bir araya geldi Ünlü isimler, Olea "Merhaba Yaz" partisinde bir araya geldi

İPEK ZAYİM - SERCAN SAPANATAN - EBRU TANRISEVER - ALİ KONUR

YAKUT TARMAN - DANY BRILLANT - ONUR YAZCIBAŞIOĞLU 

SİNEM KOBAL - KENAN İMİRZALIOĞLU - BARIŞ TANSEVER

ALİZE TANRISEVER - BARIŞ TANRISEVER - GONCA KARAKAŞ 

Editör: MURAT ÖZER