Türk Böbrek Vakfı, “Yaz’a Merhabadavetinde vakıf destekçilerini Ruby'de buluşturdu.  

TİMIUR ERK - SEVAL ERMİŞ 

 TÜRK BÖBREK VAKFI YARARINA YAZA MERHABA DAVETİ!

Türk Böbrek Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Timur Erk ve Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete vakıf üyelerinin yanı sıra çok sayıda isim katıldı. 

ESİN DEMİRÖREN 

CANAN İMER - İSMET ALPAGUT

Davete aralarında; Esin Demirören, İsmet Alpagut, Nur Yüceler, Ayşegül - Ali Ünal, İnci Gazioğlu, Canan Salargil, Arzu Ermiş, Tuğba Melis Türk, Oya Anlar Onat ve Canan İmer’in de olduğu 150 konuk katıldı. 

NUR YÜCELER - TİMUR ERK - SEVAL ERMİŞ 

TBV Başkanı Timur Erk yaptığı konuşmada davetlilere teşekkür ederken, vakıf gönüllülerinin bağışları ile deprem bölgesinde, Kahramanmaraş, Sütçü İmam Üniversitesi, Tıp Fakültesi Hastanesi bahçesine, yaptırılıp Üniversiteye bağışlanmak üzere, 15 hemodiyaliz cihazı alt yapılı bir diyaliz merkezi yapımına hızla devam edildiğini ve kısmet olursa önümüzdeki ayın sonlarında tamamlanacağı müjdesini verdi.

AYŞEGÜL - NESLİHAN - ALİ ÜNAL

Yaklaşık 400 bin Euro’ya mal olacak diyaliz merkezinin tamamının vakıf bağışçılarının katkılarıyla tamamlanacağını belirterek, destek olan bağışçıların kutsal bir amaç için buluşmasının deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için çok kıymetli olduğunun altını çizdi. 

İNCİ GAZİOĞLU 

Geceden elde edilen gelir vakfa bağışlanırken, davetliler arasında bulunan Aydoğan Semiz de bir diyaliz cihazı bağışlayacağını açıkladı. 

CANAN SALARGİL 

Gecede sahne alan Canan – Yahya Geylan çifti konuklara eşsiz bir müzik ziyafeti sundu. 

CANAN - YAHYA GEYLAN 

RANA ANIL - TİJEN ESENCAN - ARZU ERMİŞ 

OYA ANLAR ONAT - BARIŞ ONAT 

FİRÜZE GÖK 

MERAL ÜNSAL GENÇ 

NURGÜN KEMALBAY 

TUĞBA MELİS TÜRK 

GÜLİZAR GÜN ASLAN - TİMUR ERK - AYŞE ONAT 

Ece Kıral ile Anneler Günü'ne özel Ece Kıral ile Anneler Günü'ne özel