Tüm dünyada ziyaretçi rekorları kıran ünlü Firavun Tutankhamun’un Çocuk Kral’ın Hazineleri sergisi Uniq Expo’da özel bir davetle açılışını gerçekleştirdi.  

TUFAN ZAMAN - İLBER ORTAYLI

Serginin organizatörü Level A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tufan Zaman ev sahipliğinde ve Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın anlatımıyla gerçekleşen etkinliğe; Pelin Batu, Tülin Şahin, Hande Ataizi, Yağmur Tanrısevsin, Aslı Turanlı, Betül Demir, Aslıhan Karalar, Sinem Yıldırım gibi , sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı

SİNEM YILDIRIM

NARİN AKÇELİK

PELİN BATU

60 yıldan uzun bir süredir dünyanın önemli metropollerini dolaşan ve 40 milyondan fazla ziyaretçiyle rekorlar kıran “Tutankhamun, Çocuk Kral’ın Hazineleri Sergisi” iş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılımıyla açılışını gerçekleştirdi.

TÜLİN ŞAHİN

400’den fazla eserin sergilendiği ve Türkiye’de ilk kez görücüye çıkan Tuthankhamun Sergisi, Mart ayının sonuna kadar UNIQ Expo İstanbul’da sergilenecek.

HANDE ATAİZİ

Sergi boyunca Antik Mısır ve Tutankhamun ile ilgili Arkeolog Howard Carter’ın günlüklerine dayanan video ve projeksiyon gösterileri ile benzersiz bir deneyim yer alırken, hazineye ait 400’ün üzerinde eserin yanı sıra ünlü firavunun gizemli hikâyesi ve Antik Mısır’a dair yeniden kurgulanan görsel unsurlar yer alıyor.

YAĞMUR TANRISEVSİN

ASLI TURANLI

BETÜL DEMİR

Müjdat Gezen'in 70'inci sanat yılı, törenle kutlandı Müjdat Gezen'in 70'inci sanat yılı, törenle kutlandı

ASLIHAN KARALAR

BURCU BİNİCİ

HÜSEYİN KARA - JESSİCA MAY

IRMAK ARICI

JULİDE ÖNENGÜT

NASUH - MİNE MAHRUKİ

SEMA ÖZTÜRK

TUĞBA ÖZERK