Ace Nayman, Alex Katz’ın realist ve pop-art tarzında 3D printing sanatçısı Audrey Large’ın eserlerinden ilhamla tasarlanan İlkbahar - Yaz koleksiyonu  “Soft-Morphe”  keyifli davet ile tanıttı

HADİSE

DEREN TALU

Davete; moda ve sanat dünyasından; Hadise, Deren Talu, Şevval Şahin gibi isimler katılım sağladı.

ECE NAYMAN

Ace Nayman yeni İlkbahar - Yaz koleksiyonunu “Soft-Morphe” ile 2024 sezonuna kendi DNA’sını yansıtan tasarımlarıyla start veriyor.  

GÜLCAN ARSLAN 

ACE NAYMAN, YENİ “SOFT-MORPHE” KOLEKSİYONU'NU ÖZEL DAVET İLE TANITTI!

Ünlü isimleri Milona'da buluşturan göz alıcı gala: "Damiani" Ünlü isimleri Milona'da buluşturan göz alıcı gala: "Damiani"

Alex Katz’ın realist ve pop-art tarzı eserleriyle 3D printing sanatçısı Audrey Large’ın eserlerinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyon, geçmişin ve geleceğin modern sanat anlayışı arasında bir köprü niteliğinde.

ECE NAYMAN - NOYAN BERKMAN 

Kreatif Direktör Ece Nayman bu koleksiyonun renk paletini Katz’ın Guggenheim’daki sergisinden yola çıkarak oluşturmuş ve desenlerin soyutluğuna da Large’ın Salone del Mobile kapsamında gerçekleştiriği sunumundan ilham alarak tasarlamıştır. 

SEDA BAKAN

Lacivert ve şeftali tonlarının kontrast şekilde öne çıktığı koleksiyonda, ana desenlerin trikoya uygunlanmış versiyonları koleksiyonun dikkat çekici parçalarını oluşturuyor. Oversize yağmurluk ve pantolon set gibi unisex modeller markanın hem kadın hem erkek müşterileri için alternatif görünümler arasında. Monogram desenin uygulandığı Jean takımlar, tayt setler ve tül parçalar ise sezonun anahtar parçaları. 

ŞEVVAL ŞAHİN

Soft - Morphe”, Ace Nayman’ın varoluş amacını ve temsil ettiği tasarım dilini en iyi yansıtan koleksiyonlarından biri olup, markanın eğlenceli ve renkli bir yaz sezonuna hazır olduğunu bir kez daha gösteriyor. İlkbahar- Yaz koleksiyonuna www.acenayman.com sitesinden ulaşabilirsiniz

Editör: MURAT ÖZER