Lüks güzellik dünyasının en özel markalarını buluşturan Beymen Beauty5-10 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek Beymen Beauty Week ile ziyaretçilerini güzelliğin büyülü dünyasını keşfetmeye davet ediyor

YELİZ KARA - ELİF GÖKTAŞ - SENA YELKENCİOĞLU

BEYMEN BEAUTY WEEK, ÜNLÜ INFLUENCER'LARIN KATILIMIYLA BAŞLADI!

Beymen Beauty’nin en özel markalarından en yeni gelişmeleri öğrenebileceğiniz, yeni markalar keşfedebileceğiniz, çeşitli aktiviteler ve uygulamalar ile keyifli vakit geçirebileceğiniz Beymen Beauty Week, sürpriz fırsatlar ve hediyeler ile Beymen Zorlu Center’da  kapılarını açtı. 

LARA PAŞALI

LÜKS GÜZELLİK DÜNYASINI “BEYMEN BEAUTY WEEK” İLE KEŞFEDİN

Hafta boyunca çeşitli markaların sunduğu uygulama ve atölyeler de Beymen Beauty Week’i ziyaret edenleri lüks kozmetik ve güzellik dünyasındaki yeniliklerle tanıştıracak. 

Tom Ford, sevilen parfümü Lost Cherry’nin çiçekli kutusunu ziyaretçilerle buluştururken; Guerlain, ikonik parfüm şişelerini kişiselleştirme fırsatı sunacak; Chanel ise ikonik “Le Geste” masajını ziyareçilerle buluşturacak. 

AYSUN YILDIZ GÜNGÖR 

CAROLİN ALMOZLİNO 

Burberry’nin Eye Quad far paletiyle sezonun göz makyajı trendlerini, cilt bakımının lider markalarından Dr. Barbara Sturm ile ilkbahar rutinine eklenmesi gereken ürünleri keşfetmek mümkün olacak. 

ŞENAY BÜYÜKKÖŞDERE

Lancôme standında, son zamanların trendi olan, cilt tonuna uygun renkleri öğrenme fırsatı sunulacak. 

DENİZ YAVUZ 

NİLAY YALÇINKAYA 

SİMA TARKAN 

SİNEM MELEK COŞKUN 

SUDE ADEMOĞULLARI

TAYLA NİSAR 

Aslıhan Güner: “Kolay pes etmem, elimden gelen her şeyi yaparım” Aslıhan Güner: “Kolay pes etmem, elimden gelen her şeyi yaparım”

Editör: MURAT ÖZER