İçinizdeki doğal ışıltıyı ortaya çıkaran dünyaca ünlü kozmetik markası Bobbi Brown, çok özel bir yeni yıl etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Gökçe Ateş Kantarcı - Özlem Güsar - Nur Bilen Yavuzer - Nazlı Altıpat - Gonca İlkmen

18 Ocak Çarşamba günü Momo Bebeköy’de gerçekleşen ve davetlilere yeni yıl heyecanını yaşatan bu özel buluşmada Bobbi Brown Türkiye Marka Elçisi Nur Bilen Yavuzer eşliğinde güzellik üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleşti. 

Zeynep Üstünel

Bobbi Brown Marka Müdürü Nazlı Altıpat’ın hoş geldiniz konuşması ile başlayan etkinlik, Nur Bilen Yavuzer’in “kadının içindeki doğal ışıltı”yı konu alan interaktif sohbeti ile devam etti.

Begüm – Melis Özer

Aralarında Ebru AkelMelis Ağazat, Melis Özer, Aysun Yıldız GüngörEliz Fındık, Derev Clara Kösedağ, İdil Fırat, Gökçen Arıkan, Elif Mısırlı, Mehtap Elaidi, Rüya Büyüktetik  ve Begüm Özer gibi isimlerin de bulunduğu konuklar ile söyleşi sonrası yemek eşliğinde güzellik üzerine merak edilenleri konuştular.

Nur Bilen Yavuzer

Bobbi Brown’un felsefesi ve makyaja yaklaşımı hakkında Nur Bilen Yavuzer: “Aslında her kadın kendi ışıltısı ile güzeldir. Önemli olan bunu fark edebilmek. Çünkü güzellik her zaman bizimle birlikte ve içimizden gelen ışığı dışarı yansıttıkça başlıyor. Bobbi Brown da bu amaç doğrultusunda makyajla gizlemeyi ve değiştirmeyi hiçbir zaman tercih etmiyor. İçimizdeki doğal ışıltıyı çıkarırken makyajı sadece bir araç olarak kullanıyor. Bunu ürünlerinde de çok rahat anlayabilirsiniz. Çok doğal, abartıdan uzak, güzelliğinize artı bir dokunuş katacak ve sizi kullandığınızda iyi hissettirecek ürünlere sahip.” dedi ve sözlerini “Bobbi Brown’un fonksiyonel ürünleri ile doğal ve ışıltılı görünen bir cilde sadece 3 ya da 4 parça ürün ile çok pratik bir şekilde sahip oluyorum. Kimi gün ise sadece Vitamin Enriched Face Base sürüp dışarı çıkarıyorum, bu ürünün ışıltısı yetiyor bile.” diyerek bitirdi.

Şule Argüder

Işıltı dolu bu buluşmanın devamında ise davetliler Bobbi Brown ile kişiselleştirilmiş aynalarını tasarlayarak keyifli bir deneyim yaşadı.

Özge Sander

Yelda TiftikDefne Tiftik

Ayperi Ekinci

Aysun Yıldız Güngör

Aytül Fıratoğlu

Banu Yentur

Begüm Polat - Ecem İrteş - Beril Bilginer - Nur Bilen Yavuzer -  Nazlı Altıpat - Gonca İlkmen

İpek Ersavaş

Gökçen Arıkan, Ebru Akel 

İdil Fırat

Derev Clara Kösedağ

Eliz Fındık

Fatoş Altınbaş

Hande Tokmak Akgerman

Mehtap Elaidi - Elif Mısırlı

Melis Ağazat

Müge Onan

Nilay Yalçınkaya

Özlem Güsar

Rüya Büyüktetik

Sinem Güngör Işık

Zehra Öney

Nur Bilen Yavuzer 

Editör: MURAT ÖZER