2’ci kez anne ve baba olmaya hazırlanan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda alışveriş turunda  görüntülendi.

2’ci kez anne ve baba olmaya hazırlanan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, önceki gün Nişantaşı’nda alışveriş turunda  görüntülendi. Hayli keyifli olduğu görülen çift, gazetecilerle selamlaştıktan sonra ayaküstü soruları yanıtladı. 

BURAK ÖZÇİVİT - FAHRİYE EVCEN 

İzinli gününü eşiyle geçirdiğini söyleyen Özçivit,” Dün yeni sezonunun ilk yayını vardı. Bugün de tatil, eşimi dışarı çıkardım. Uzun zaman sonra geziyoruz” dedi. 

Çift, kendisine gösterilen yoğun ilgiye karşılık vererek, hayranlarının fotoğraf çektirme talebini geri çevirmedi. 

Yoğun çalışma mesaisiyle alakalı konuşan Özçivit, ”Çalışıyoruz, koşturuyoruz. Çok vaktimiz olmuyor ama bir günün içerisine hepsini değerlendirmeye çalışıyoruz” dedi. Fahriye Evcen’e eşi Özçivit’in yoğun tempoda dizi ve reklam anlaşmalarının yanı sıra seyahatlerinden memnun kalıyor musunuz? Sorusuna kahkaha atan oyuncu,” Ben şöyle tamamen hoş oldu onun için hayır. Vakit ayırmaya çalışıyor. Her boşluğunda beraberiz” diye konuşup eşinin kendilerini ihmal etmediğini belirtti.

Elin Beauty, Yılın En İyi Güzellik Merkezi Ödülünü aldı!.. Elin Beauty, Yılın En İyi Güzellik Merkezi Ödülünü aldı!..

Hamileliğin iyi geçtiğini söyleyen Fahriye Evcen,” Dinlenmedeyiz bu ara, hamilelik çok güzel geçiyor” dedi. Karan’ın duruma alıştığını söyleyen Evcen’e doğum sonrası ne yapacağı sorulunca,” Bi sürü çalışmayacağız tabi doğum olsun bi bakacağız” şeklinde konuştu.

Cem Tayanç