2 Michelin yıldızlı Anthony Genovese, Be Premium Bodrum içinde yer alan Notias Restaurant’da menüsünü lezzet tutkunları ile buluşturmaya başladı.

NEJDET AYAYDIN - YAĞMUR AYAYDIN - EMEL AYAYDIN

Cemiyet ve sanat dünyasından pek çok isim ünlü şefin menüsünü deneyimlemek için Bodrum’daydı.

VELİ BAYRAKTAR - VOLKAN GÖKAY - ANTHONY GENOVESE

ÜNLÜ İTALYAN ŞEF ANTHONY GENOVESE, BE PREMIUM BODRUM'DA

 Anthony Genovese’nin hizmet verdiği isimler arasında pek çok ünlü isim bulunuyor. Bu isimler arasında en dikkat çekici olan ise Baba filminin de yönetmeni olan  ünlü İtalyan sanatçı, Francis Ford Coppola.

BURCU ŞENDİR - CAN HELVACIOĞLU

İKİ MICHELIN YILDIZLI CHEF ANTHONY GENOVESE,  II PAGLIACCIO / ROMA 

Güney Fransa’daki restoranlarda edindiği deneyimler ile tekniğini geliştiren Şef Anthony Genovese, İtalya’ya dönerek Enoteca Pinchiorri’nin mutfağına katıldı ve ardından Londra ve Malezya’ya geçmeden önce Tokyo’ya gitti. Kalbinde İtalya ile ilk Michelin yıldızını Ravello’da kazandı.

LARA - SERAP SARI

Kendi restoranını hayata geçirme hayali onu Roma’ya götürdü. 2003 yılında Il Pagliaccio doğdu. Bugün iki Michelin yıldızına sahip olan Il Pagliaccio, 50TopItaly tarafından da “2022 Yılın Öğle Yemeği” ödülüne layık görüldü. Ünlü şef Genovese, 1-15 Ağustos tarihleri arasında be Premium Bodrum Notias Restaurant’a pop-up event’i için konuk oluyor.

 İRİS KAYABAY - AYŞEGÜL KAYABAY 

Dünya mutfağına, tutkuları ve özgünlükleriyle yön vermiş Michelin yıldızlı şeflerini tüm yaz boyunca misafirleri ile buluşturmaya devam edecek olan otel grubunun Satış ve Pazarlama Koordinatörü Volkan Gökay, ‘Be Premium Bodrum'u Bodrum turizminde farklı bir noktaya getirmek için yaptığımız çalışmalarımız sürüyor.

İSMAİL DEMİRCİ - HANDE SORAL

Türkiye’de ilk defa yapılan bu organizasyonda dünyaca ünlü, kendi mutfaklarında fark yaratmış 5 değerli Michelin yıldızlı şefi ağırlayacağız. Bu büyük organizasyonla; hem Türkiye turizmine, hem de Bodrum'un gastronomi merkezi olarak gelişmesine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz’ dedi.

GÖKHAN ALKAN

Sözen Grup işbirliği ile gerçekleşen bu etkinlik kapsamında; 1 Ağustos’tan itibaren İtalya’dan iki Michelin yıldızlı Anthony Genovese, 15 Ağustos’ta Almanya’dan üç Michelin yıldızlı Thomas Bühner ve Eylül ayında da Japonya'dan bir yıldızlı Yoji Tokuyoshi, Notias Restaurant’da menülerini misafirlerin beğenisine sunacaklar.

Editör: MURAT ÖZER