Seamlesstance’ın, son yıllarda her yaşta kadının çok tercih ettiğiSpor şık tarz” anlayışını benimseyerek çıkardığı koleksiyonları sizlerle buluşuyor!..

“İcatların, ihtiyaçtan doğması ilkesinden etkilenerek meydana geldiğini” belirten Seamlesstance, var olan bütün tabuları yıkmayı amaçlıyor.

Adını özel bir dokuya sahip olan ve ‘’Seamless’’ adı verilen teknikle örme kumaşın ilmeklerinden oluşarak alan Seamlesstance, etkileyici dokusunun yanında büyüleyici tasarımlar da ortaya çıkarıyor.

Spor-şık anlayışını merkeze alan Seamlesstance, zarif, göz alıcı, sportif, dingin ve ikinci ten hissi veren ürünleriyle kadınların özgürlüğüne özgürlük katarak sonsuz hareket alanı ve rahatlık sunuyor.

SEAMLESSTANCE’IN SPOR VE ŞIK ÜRÜNLERİ İLE IŞILDAYIN !!!

MAGNOL yeni sezon koleksiyonunu Melis Ağazat ile tanıttı MAGNOL yeni sezon koleksiyonunu Melis Ağazat ile tanıttı

Seamlesstance, ürünlerini dikişsiz örgü yöntemiyle ortaya çıkarıyor ve antibakteriyel özelliği taşıyan Polygiene teknolojisiyle birleştirerek sağlıklı giyim imkanı sağlıyor.

Ekstra yüksek bel taytlar, tayt-crop top takımlar, alttan veya üstten ayarlanabilen dekolteli croplar, spor tulum modelleri ile sağladığı rahatlık ve tasarım özellikleri sayesinde kadınların vazgeçilmezi oluyor.

Son zamanlarda moda dünyasının vazgeçilmez renkleri haline gelen fuşya, mürdüm, kehribar rengi, gece mavisi ve gül kurusu gibi pastel ve canlı tonları birlikte kullanılarak kontrast yaratmayı amaçlıyor.

Seamlesstance koleksiyonlarının tüm parçaları, kadınların günün her saati sosyalleşecekleri alanlara göre stillerini kolayca değiştirebilmelerine ve karıştır & eşleştir yapabilmelerine olanak sağlıyor.

Tasarımlarının çarpıcılığı detaylarındaki dokunuşlarda gizli olan ürünler, sadece birkaç aksesuarla kombinleyerek geceye de hazır hale getirilebiliyor. 

Seamlesstance’ın size tabuları yıkarken ışıldama şansı sunması için tek yapmanız gereken kendi Seamlesstance’ınızı seçmeniz!