Bu yaz vereceği konserlerle Türkiye’yi dolaşacak olan Simge eylül ayına kadar sürecek konser maratonuna dün gece Mersin’de başladı.

SİMGEYAZI MERSİN’DE BAŞLADI

Simge’nin şarkılarına 40 bin kişilik dev bir koro eşlik etti.

SAHNE PERFORFANSIYLA COŞTURDU 

‘Aşkın Olayım’ şarkısıyla ülke gündemine damga vuran, hala konuşulmaya devam eden Simge bu yaz Türkiye’nin dört bir yanındaki sevenlerine konserleri aracılığıyla ulaşacak.

SİMGE 

DUYGUSAL ANLAR 

Simge konser maratonuna dün gece Mersin’de 40 bin kişiye seslendiği unutulmaz bir gece ile start verdi. Tüm kalabalık şarkılarına eşlik edince sahnede duygusal anlar yaşadı.

Bodrum'da muhteşem konser: Ajda Pekkan, tarzıyla göz kamaştırdı Bodrum'da muhteşem konser: Ajda Pekkan, tarzıyla göz kamaştırdı

SÜPRİZİM VAR

Mersinlilerin yoğun ilgi gösterdiği konserde “3 Temmuz günü size bir sürprizim var. Beni çok heyecanlandırıyor, eminim siz de çok seveceksiniz” diyen Simge kendisini dinlemeye gelenleri merakta bıraktı.

Bu arada Simge kendi şarkılarının ve söylemekten keyif aldığı parçaların akustik hallerinin yer aldığı bir albüm hazırladı. Her hafta bir şarkı tüm dijital platformlarda yayınlanacak. Projenin dinleyicilerle buluşan ilk şarkısı ‘Sevmek Yüzünden’ oldu. ‘Sevmek Yüzünden’in akustik versiyonu bugün yayınlandı…

Editör: MURAT ÖZER