Six Senses Kocataş Mansions, Cumhuriyet’in 99’uncu yılını Sait Paşa Avlusu’nda gerçekleşen bir Cumhuriyet Balosu davetiyle kutladı.

ATİLLA KURUÇAYIRLI-MEHMET NURİ ERSOY- PERVİN ERSOY- NEBİ OZAN ÖZDEMİR

Six Senses Kocataş Mansions Genel Müdürü Nebi Ozan Özdemir’in ev sahipliğinde gerçekleşen davete Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Pervin Ersoy, Müge Tezman Sırmabıyık, Atilla Kuruçayırlu, Ece Kıral, Selen Kocabaş,Arzu Kunt, Serap Sarı, Tülin- Derya Kartoz, Hülya kalyoncu, Tuğçe Peksayar,  Serap Sarı, Burcu Kartoz, Defne Guyer, Songül Altuntaş, Ceylin Erkmen,Özge Argüder Sander- Semih Sander, Arzu Özal, Zuhal Şahlı katılım gösterdi.

HÜLYA KALYONCU

Six Senses Kocataş Mansions,Istanbul  Cumhuriyet’in 99 uncu yılını, eşsiz manzarası ve  büyüleyici atmosferiyle dikkat çeken Sait Paşa Avlusu’nda gerçekleşen Cumhuriyet Balosunu ile kutladı.

MÜGE TEZMAN SIRMABIYIK

Tarihi dokusundan ilham alan modern İstanbul çehresini yansıtan  Sait Paşa Avlusu’nda hayata geçen Cumhuriyet Balosu ,cemiyet ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini buluşturdu.

BURCU KARTOZ

Davete Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Pervin Ersoy, Müge Tezman Sırmabıyık, Atilla Kuruçayırlu, Ece Kıral, Selen Kocabaş,Arzu Kunt, Serap Sarı, Tülin- Derya Kartoz, Hülya kalyoncu, Tuğçe Peksayar,  Serap Sarı, Burcu Kartoz, Defne Guyer, Songül Altuntaş, Ceylin Erkmen,Özge Argüder Sander- Semih Sander, Arzu Özal, Zuhal Şahlı katılım gösterdi. 

ECE KIRAL

Six Senses Kocataş Mansions’da gerçekleşen Cumhuriyet Balosu aynı zamanda davetlilere duygusal anlar yaşattı.

SEMİH SANDER - ÖZGE ARGÜDER SANDER

1930 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün ziyaret ettiği ve ünlü “Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir” sözlerini halk ile buluşturduğu mekan olması açısından davetiler bu anlamlı günü Atatürk’ün aziz hatırası ile kutladı.

SERAP SARI

TÜLİN- DERYA KARTOZ

AYLA ÖZTÜRK

CEYLİN ERKMEN- SONGÜL ALTUNTAŞ

DEFNE GUYER- SELEN KOCABAŞ

AYŞE BURCU KAYA

ARZU ÖZAL

ZUHAL ŞAHLI

TUĞÇE PEKSAYAR

ARZU KUNT

Editör: MURAT ÖZER