Trendyolmilla, “Kendini Yansıtmottosuyla farklı tarz ve beklentilere uygun, erişilebilir fiyatlı koleksiyonlarını kullanıcılarla buluşturduğu yeni uygulamasını, ünlü sanatçı Hadise ile çektiği reklam filmiyle tanıttı.

GÖZ ALICI ÇEKİMLER: HADİSE - TRENDYOLMİLLA 

Trendyolmilla, herkesin kendinden bir parça bulduğu ürünlerini kullanıcılarla buluşturduğu yeni uygulamasını ünlü sanatçı Hadise ile tanıttı. Hadise’li reklam filmi, Trendyolmilla’nın “Kendini Yansıt” mottosundan ilham alıyor. 

HADİSE, TRENDYOLMİLLA İLE HERKESİ KENDİ TARZINI YANSITMAYA ÇAĞIRIYOR...

Trendyolmilla’nın farklı tarzların buluşma noktası olma özelliğinden yola çıkan reklam filminde Trendyolmilla, Trendyol Man, Trendyol Curve, Trendyol Modest ve Edit by Trendyol markalarının karakteristik özelliklerini temsil eden oyuncular yer alıyor. Hadise, Trendyolmilla ile herkesi kendi tarzını yansıtmaya çağırıyor.  

Cannes'da Romee Strijd ve Taylor Hill'in Messika ile ışıltılı dolu anlar! Cannes'da Romee Strijd ve Taylor Hill'in Messika ile ışıltılı dolu anlar!

FARKLI TARZLAR, ERİŞİLEBİLİR FİYATLAR 

Trendyolmilla, erişilebilir fiyatlarla kullanıcıları en son moda ürünlerle buluşturuyor. Trendyolmilla uygulaması ile tek tıkla en yeni ürünler, özel konsept koleksiyonlar, en popüler kategoriler kolaylıkla incelenebiliyor. Kampanyalı ürünler, özel fiyatlar ve son fırsatlar ile herkes, tarzını yansıtacak ürünlere avantajlı önerilerle ulaşabiliyor. Trendyolmilla, influencer iş birliklerine yer verdiği uygulama içi videolarla da herkesi farklı kombin fikirleri ile buluşturuyor. 

Trendyolmilla 1- 15 Mayıs tarihleri arasında platformdan ilk kez alışveriş yapacaklara özel kampanyası ile de 750 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılara 100 TL indirim ve ücretsiz kargo imkânı sunuyor.

"MADE IN TÜRKİYE" İMZALI SON MODA ÜRÜNLER 

Yerli ürünleri ve üreticileri destekleyerek yurt dışına ulaştıran, kadın girişimciliğini ve istihdamını güçlendirmeye katkı sağlayan Trendyol, bu anlayışını Trendyolmilla’ya da taşıyor. Trendyolmilla uygulaması Google Play ve Apple Store uygulama mağazalarından kolaylıkla mobil cihazlara indirilebiliyor. Trendyolmilla’ya ayrıca https://www.trendyol-milla.com/ adresinden de ulaşılabiliyor. 

REKLAM KÜNYESİ: 

Reklamveren: Trendyolmilla
Reklamveren Prodüksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil
Reklam Ajansı: Havas İstanbul

CCO: Volkan Dalkılıç
Kreatif Direktör: Eray Hökelek
 Kreatif Ekip Liderleri: Hüseyin Gündüz, Gizem Arlı Sirkeci 

Kreatif Ekip: Semih Talha Türk, Muhammet Avşar, Arda Tokatlıoğlu
Trafik Direktörü: Enhar Giritli Baydar
Ajans Prodüksiyon Direktörü: Sıla Salgın
Ajans Prodüktörü: İdil Yalçınöz
Müşteri İlişkileri Direktörü: Yağmur Erengül
Marka Direktörü: Yeşim Tamuroğlu Kaya
 Marka Ekibi: Ceren Doğaner, Meleknaz Uysal

Stratejik Planlama: Oğulcan Türe
Prodüksiyon Şirketi: Depo Film
Yönetmen: Elif Kalkan
Görüntü Yönetmeni: Firar Güney Kayran
 Post Prodüksiyon: Post Garden

Fotoğraf: Emre Ünal- PPR İstanbul
 Müzik Düzenleme: FFW 

Editör: Admin Admin