Bodrum'un en gözde yerlerinden biri olan Yalıkavak'ta yer alan ITZA, geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü DJ Kadebostany’nın muhteşem performansı ile kapılarını açtı.

ERKAN KARA - CEREN ÖZTEKİN 

ITZA BODRUM’DA KAPILARINI AÇTI

Erkan Kara’nın işletmeciliğini yaptığı mekanın gündüz beach kısmında happy hourları ile ünlü DJ’ler sahne alırken, İtza Roof'da Privet partilerle eğlence doruğa çıkacak.

METE VARDAR 

DÜNYACA ÜNLÜ DJ KADEBOSTANY İLE MUHTEŞEM AÇILIŞ

Akşam ise Bodrum’un eşsiz manzarasında enfes lezzetlerin sunulacağı Itza Restaurant’ta misafirler birbirinden lezzetli tatlarla unutulmaz anlar yaşayacak.

SEDEF - OKAN - NURAY FENERCİOĞLU

Öte yandan açılışta iş, cemiyet ve sanat dünyasından Okan-Nuray Fenercioğlu, Seyhan Sapmaz, Fatih Ürek, Nükhet Duru, Mete Vardar, Neslihan Yargıcı, Zafer Kozanoğlu, Sedef Fenercioğlu, Elif Girgin, Türkay Helvacıoğlu, Sibel Vatandost, Yonca Evcimik, Ayşegül -İris Naz Kayabay, Yunus Günçe-Işık Selin, Emel Sözer, Seta Balcı, Işık İpekgil, Ahmet Bayar gibi ünlü isimler vardı.

DJ KADEBOSTANY 

Ayrıca Itza’da 9 Temmuz Mahmut Orhan, 10 Temmuz’da  Claptone, 12 Temmuz’da Feder, 13 Temmuz’da ASH, 22 Temmuz’da ise Eelke Kleun sahne alacak.