Mücevher evi Messika, Valérie Messika Vakfı aracılığıyla dünya genelinde gençlere yardım etme konusundaki uluslararası taahhütlerini artırıyor.

SALIF GUEYE 

VALÉRIE MESSIKA VAKFI İLE BİRLİKTE YARATILAN BENZERSİZ KOLEKSİYON

2024 yılında marka, Messika Care(s) koleksiyonunu 12 yeni parça ile genişleterek kârının bir bölümünü STK'lara bağışlıyor.

ROSE CHALME

Yeniliklerin paylaşıldığı kampanyada, dansçı Salif Gueye ve genç model Rose Chalmè yer alıyor.

MESSIKA - SALIF GUEYE 

SINIRLARIN ÖTESİNDEKİ EYLEM

Valérie Messika Vakfı, eğitim, kültür ve sağlık alanlarında kadın ve çocuklara yardım eden kuruluşları desteklemeyi amaçlıyor.

MESSIKA - ROSE CHALMÉ

Bu amaç doğrultusunda, 2022 ve 2023 yılları boyunca dünya genelindeki dezavantajlı genç kadınlara 4.000'den fazla hijyen kiti dağıtıldı. 2024’te ise Valérie Messika rotasını Hindistan’a çeviriyor.

Messika Artistik Direktörü ve Kurucusu Valérie Messika, konuyla ilgili düşüncelerini şöyle açıklıyor: “Özellikle Hindistan gibi ülkelerde, genç kadınlar cinsiyetçi ayrımcılık ve eğitim eksikliğiyle karşı karşıya kalıyor. Pırlantaların doğum yeri ve mücevher eğitiminin büyük bir parçası olan Hindistan’da gençleri Messika Vakfı ile güçlendirmek istiyoruz.”

Valérie Messika, Plan International adlı STK'nın Saksham programını öne çıkarmayı tercih ediyor. Delhi bölgesinde gerçekleştirilen proje, Hindistan'daki gençlere eğitim ve adil bir şekilde işe erişim sağlamayı amaçlıyor.

Messika Care(s) koleksiyonuna ait her bir mücevherin satışından elde edilen gelirin belirli bir oranı, Valérie Messika Vakfı aracılığıyla STK'ya bağışlanıyor ve kelebek etkisi sayesinde ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunulması amaçlanıyor.

ÇİFT YÖNLÜ DEĞERLİ MÜCEVHERLER

Kendi adını taşıyan vakfının yürüttüğü faaliyetlerle doğrudan bir ilişki sunduğundan, Messika Care(s) Valérie Messika için önemli bir koleksiyon.

MESSIKA PARİS - MESSIKA CARES 2024 CAMPAIGN OLIVIO HAUNDRY 

Messika şimdi, 2022’de piyasaya sürüldüğünden beri büyük başarı yakalayan mücevher serisini 12 yeni parça ile genişletiyor.

Messika Care(s), dört yeni renk kombinasyonunu barındırıyor: bej & sarı altın, kahverengi & beyaz altın, krem & pembe altın ve siyah & beyaz altın.

Koleksiyon; sade bir zarafeti yansıtan Baby Move ve Move Uno tasarımlarının yeniden yorumlandığı bilezik ve kolyeleri de kapsıyor.

Yeni mücevherler Messika’nın web sitesinde ve mağazalarda sergileniyor.

İtalya Sorrento'da göz kamaştıran davet: Başak Dizer Tatlıtuğ - Atasay İtalya Sorrento'da göz kamaştıran davet: Başak Dizer Tatlıtuğ - Atasay

HAREKETİN DİNAMİKLERİ

Valérie Messika, vakıf vasıtasıyla yeni ilişkiler kurup hissedarları bir araya getirerek hedefine kolektif bir çerçeveden yaklaşıyor.

Salif Gueye ve Rose Chalmé’nin yer aldığı Messika Care(s) kampanyası, tüm Messika kampanyaları gibi özgürlük ve aksiyonun önemine değiniyor.

“Valérie Messika Vakfını harekete geçme ve daha fazla katkı sağlama arzusuyla kurdum,” diyor ve ekliyor: “Eğitim, yetiştirme sürecinin ve toplumun inşasının anahtarıdır. Gençlerin geleceklerini huzur içinde, sınırsız bir şekilde düşleyebilecekleri yeni bir dünya yaratmak üzere çalışıyoruz.”

Messika ürünlerini quadran.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.

@messika

@quadranluxurytimepieces

#MessikaCares

#FondationValérieMessika

#MessikaCharityProject

#SayItWith #Messika #DisruptingDiamonds

Editör: Admin Admin