Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar, bayram konserlerine dolu dizgin devam ediyor. Bayramın ikinci günü Batum'da sahne alan Yaşar, üçüncü gününde Vogue Hotel Bodrum'daydı 

Mandarin Bodrum'un 10. yılına damga vuran eşsiz konser: "Kylie Minogue" Mandarin Bodrum'un 10. yılına damga vuran eşsiz konser: "Kylie Minogue"

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yaşar, "Bayramı ve Babalar Günü'nü nasıl kutladınız?" sorusuna, "Çok güzel geçti. Çifte kutlama oldu. Çocuklar babaları için pasta hazırladı. Çok keyifli bir kutlama oldu." diyerek yanıt verdi. 

ŞIKLIĞI İLE GÖZE HİTAP ETTİ 

EBRU YAŞAR: "ANI YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUM"

Her bayramda olduğu gibi bu bayramın da yoğun geçtiği kendisine hatırlatılan Yaşar, "Sevenlerimizle buluşmak çok güzel. Kendimi onlara ait hissediyorum ama ailemle olmayı da seviyorum. Hayatın neleri getirip götüreceğini bilmiyoruz. Ben sadece anı yaşamaya çalışıyorum. Sevdiğim işi yapıyorum." dedi. 

EBRU YAŞAR 

"BÜYÜK MUTLULUK"

Son olarak geçtiğimiz ay çıkan albümünü başarısını değerlendiren Yaşar, "Bir şarkıcı için bundan daha büyük bir mutluluk olamaz. Genç arkadaşlarımla yaptığım iş birlikleri yerini buluyor. İlgi gösteren herkese çok teşekkür ederim. Bu albümün dışında 3 çok güzel şarkı daha var. Onları da yavaş yavaş değerlendireceğiz." dedi. Başarılı sanatçı bayramın dördüncü gününde Jolly Joker Alaçatı sahnesinde sevenleriyle buluştu.

Editör: Admin Admin