Cilt bakımının uzman markası Shiseido, 150'inci Yılını Raffles Otel İstanbul’da keyifli bir davetle kutladı.

Fuara damga vuran defile: Aysaf - Özge Ulusoy Fuara damga vuran defile: Aysaf - Özge Ulusoy

1872 yılında kurulan ve güzellik alanında devrim niteliğindeki inovasyonlarıyla cilt bakımının uzman markası Shiseido, 150'inci Yılını İstanbul’da keyifli bir davetle kutladı.

BİLLUR SAATÇİ

SHISEIDO 150.YILINI ÖZEL BİR DAVETLE KUTLADI

Daha iyi bir dünya için güzellik inovasyonu” felsefesiyle çalışmalarını sürdüren Shiseido’nun 150. Yıl kutlamasında davetliler, markanın tarihi boyunca geliştirdiği bilim, teknoloji ve inovasyonları dinleyerek ürünleri deneyimledi.

DELPHİNE KOLJCEVİC BOZKURT

Raffles Otel’de özel bir deneyim alanı oluşturularak kurgulanan etkinlikte davetliler, Shiseido’nun en sevilen ürünlerinin yanı sıra bu özel günde lansmanı gerçekleştirilen Bio Performance Skin Filler’la da tanıştı. 

HAZAL KOCAOĞUL

Shiseido’nun köklerini aldığı Japon kültürüyle Doğu ve Batı güzellik inovasyonlarını ürünlerine yansıttığı 150 yıllık yolculuğunun davetliler eşliğinde kutlandığı bu keyifli güne Shiseido Marka Müdürü Delphine Koljcevic Bozkurt ve Grup Şirketler Koordinatörü Hazal Kocaoğul ev sahipliği yaptı. 

CEYLA ÇAPA

Bütünsel güzellik” anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Shiseido’nun 150. Yılını kutlamaya gelenler arasında Ceylan Çapa, Billur Saatçi, Dila Tarkan Doğruer, Nilay Yalçınkaya, Sima Tarkan, Rachel Araz, Ümit Karalar, Rüya Büyüktetik, Pınar Yaranır, Mert Vidinli, Merve Özkaynak, Sebile Ölmez, Gizem Barlak, Eliz Fındık, Münhan Çınar, Beril Denizel, Yeliz Ketenci, Melis Ketenci, Melis Deniz, Pelin Taşkıran  gibi isimler yer aldı. 

DİLA TARKAN DOĞRUER

NİLAY YALÇINKAYA

SİMA TARKAN

RACHEL ARAZ