5 yıl aradan sonra Yalıkavak Marina’da ikinci şubesini açan MacKenzie-Childs’ın TR Distribütörü Aura Dekorasyonun sahibi Berrin Ak, dünyada bir ilki gerçekleştirerek markanın ikinci mono brand mağazasını Bodrum’da açtı.

BADE YURDAKUL - BERRİN AK -  DORUK YURDAKUL - MELEK AK 

10 yılda markanın çizdiği yükselen grafikten çok memnun olduklarını belirten Berrin Ak, Türkiye’nin Amerika’nın en büyük distribütörü haline geldiğini bildirdi. 

BERRİN AK - ELİF GİRGİN - ZEYNEP ÖZTÜRK - GÜZEL KURŞUN 

MACKENZIE-CHILDS 2. ŞUBESİNİ  BODRUM’DA AÇTI

MACKENZIE-CHILDS 2. ŞUBESİNİ  BODRUM’DA AÇTI

Türkiye’nin dört bir tarafından markanın birçok bayisinin, seçkin konuklar ve ünlü isimlerin ağırlandığı açılışta konuklar, canlı jazz müziği eşliğinde Five O’Clock’un hazırladığı ikramlıklarla yeni mağazanın açılışını kutladılar.

ŞENAY DAĞLI 

Courtly ve Royal Check i harika bir tamamlayıcı olarak ortaya çıkan Sterling Check’ in de görücüye çıktığı açılış davetinde, konuklar Natural Karma’nın sanatsal çiçek dokunuşlarıyla renklenen yeni serisini yakından görme fırsatı yakaladılar. 

SERAP SARI - BERRİN AK - LALE DANIŞMAN

Ev dekorasyonuna taptaze bir hava getiren Sterling Check, Soft renkleriyle vurgulu tonları yumuşatarak, her bir dekora uyum sağlamak amacıyla ortaya çıktı. Nisan ayında MacKenzie Childs’in renkli dünyasına katılmasına rağmen, çok kısa sürede en beğenilen desenlerden biri haline geldi. Açılışta, sterling check deseni Natura Karma nın flower art dokunuşlarıyla görücüye çıktı. 

GÜL ERGİ

BERİL - AYSEL AKÇAY 

Öte yandan açılışa katılanlar arasında Özlem Yıldız, Aysel - Beril Akçay, Serap Sarı, Gül Ergi, Dilek- Ergül Azaphan, Güzel Kurşun, Elif Girgin, Ayşe Bilgin, Ayşegül Kayabay, Zeynep Öztürk, Selda Albayram, Esen Demir vardı.

AYŞEGÜL KAYABAY - İRİS NAZ KAYABAY 

BERRİN AK