AXE’ın, Klein’ de gerçekleşen partisine, reklam kampanyasında rol alan Furkan Andıç, Kubilay Aka ve Serkay Tütüncü’de katıldı.

AXE’ın, Klein’ de gerçekleşen partisine, reklam kampanyasında rol alan Furkan Andıç, Kubilay Aka ve Serkay Tütüncü’de katıldı.

SERKAN TÜTÜNCÜ - FURKAN ANDIÇ - KUBİLAY AKA

Etkileyici kokularıyla 30 yıldır erkeklere ilham veren AXE, Klein’de gerçekleştirdiği partide farklı koku deneyimlerini davetlilerle paylaştı.

ÇAĞLA ŞİKEL

AXE PARTİSİ’NDE ÜNLÜLER GEÇİDİ 

Partiye aralarında Furkan Andıç, Kubilay Aka, Serkay Tütüncü, Didem Soydan, Çağla Şikel, Aybüke Pusat, Cemal Can Cansever, Şevval Şahin, Umut Evirgen, Ekin Mert Daymaz, Umut Eker, Fırat Çelik, Oben Budak, Yusuf Akgün, Yiğit Dikmen, Niyazi Erdoğan ve Deniz Işın’ın da bulunduğu sanat ve moda dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

 DİDEM SOYDAN

Partide geçtiğimiz günlerde üç farklı AXE erkeğini canlandırdıkları reklam filminde ilk kez bir araya gelen oyuncular Furkan Andıç, Kubilya Aka ve Serkay Tütüncü’de yer aldı. Üç ünlü oyuncu “İlk kez AXE reklamında bir araya geldik. Birlikte olmaktan çok keyif aldığımız bir reklam filmiydi. Üç farklı AXE kokusunu temsil ettik. Çekim boyunca çok eğlendik, bugün de reklam filmimizin başarısını kutlamak için burada olmaktan çok mutluyuz.” dediler. 

ŞEVVAL ŞAHİN

Filmi izlemek için tıklayınız; https://www.youtube.com/watch?v=PbiUWpZ3gOc 

EKİN MERT DAYMAZ

AYBÜKE PUSAT

Ünlüler 'YAPP' uygulamasının lansman davetinde buluştu Ünlüler 'YAPP' uygulamasının lansman davetinde buluştu