Beyaz Butik, "Experience of Romance 2024’’ isimli gelinlik koleksiyonunu özel bir etkinlik ile tanıttı

HACER PALA - PELİN KAYA

Pelin Kaya ve Hacer Pala’nın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte "Experience of Romance" isimli yeni koleksiyonunu tanıtan Beyaz Butik, bu özel koleksiyonda romantizmi ve zamansızlığı kusursuz bir şekilde bir araya getirerek gelin adaylarının kalplerini etkilemeyi hedefliyor.

ASLIHAN DOĞAN TURAN 

ÜNLÜ İSİMLER BEYAZ BUTİK DEFİLESİNDE BULUŞTU

Koleksiyon; incelikle seçilmiş kumaşlar, zarif dantel işlemeleri ve büyüleyici detaylarla donatılmış olup, her bir parça aşkın ve tutkunun izlerini taşıyor. Modern ve zamansız tasarımlarla birleşen zarafet, gelin adaylarının hayallerini süsleyen bir deneyim sunmak için özenle planlanmış.

ASLI NAİBİ 

Beyaz Butik’in büyüleyici ortamında gerçekleşen etkinlikte davetliler, "Experience of Romance" 2024 koleksiyonu yakından inceleme fırsatı buldu.

MELİS ÖZER

Arzu Sabancı, Aslıhan Doğan Turan, Katre Turan, Mert Aslan, Yasemin Ögün, Melda Narmanlı, Aslı Naibi , Begüm Özer,  Aslı Gümüşel Şen, Mergim Agel, Nur Bilen Yavuzer, Eda Güzelcik, Özlem Avcıoğlu, Serap Korkmaz Arslan, Tuğçe Postoğlu, Ayşe Burcu Kaya, Esra İnceefe, Şebnem Çapa, Melis Ağazat, Gizem Hatipoğlu,Eylem İpek ve Valeria Dayan gibi  isimler etkinlik boyunca keyifli anlara şahitlik ederken, koleksiyon büyük bir beğeniyle karşılandı. 

KATRE TURAN

KALİTE VE ÖZGÜNLÜKTE BEYAZ BUTİK'İN İMZASI

Beyaz Butik  markasının sahibi Hacer Pala, süreci şöyle tanımlıyor: "Beyaz Butik olarak, sadece Türkiye pazarına değil, aynı zamanda Avrupa pazarına da hitap eden bir vizyonla hareket ediyoruz. "Experience of Romance" koleksiyonumuz,

Avrupa'nın modern gelinlik trendlerine yön veren çizgiler taşımakla kalmayıp aynı zamanda sanatın evrenselliğini ve duygusal etkisini de yansıtmaktadır. Her bir tasarımımız, gelinlerimizin en özel günlerinde unutulmaz bir deneyim yaşamalarını sağlamak için özel olarak tasarlanıyor."

SANAT VE MODANIN BULUŞMASI

"Experience of Romance" koleksiyonu, sanat ile moda arasında mükemmel bir uyum yakalıyor. Tasarımcılar, Venüs'ün Doğuşu tablosundan ilham alarak her bir gelinliği bir sanat eseri haline getirmek için özel detaylara odaklanıyor. Koleksiyondaki ince işlenmiş detaylar gelinlik deneyimini unutulmaz kılıyor, adeta bir masalın içindeki romantik bir yolculuğa davet ediyor. Bu koleksiyon, gelin adaylarına sadece bir giysi değil, aynı zamanda bir sanat eseri ve duygusal bir deneyim sunuyor.

AYŞE BURCU KAYA - IŞIL GÜVENSOY BARLIK

HER GELİNLİK BİR BAŞYAPIT 

Beyaz Butik'in yeni koleksiyonu, sadece gelinlik tasarımlarıyla değil, aynı zamanda haute couture dünyasında da fark yaratacak özel tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. "Experience of Romance" koleksiyonu, sanatın ilham verici gücünden beslenerek romantizmi en üst seviyeye taşıyan bir estetik vaat ediyor. Her detay, gelinlik deneyimini masalsı bir atmosferde yaşamak isteyen kadınlar için özenle planlanıyor. Beyaz Butik, gelin adaylarının en mutlu günlerinde yanlarında olmayı garanti ediyor, her bir gelinlik özenle seçilen kumaşlar ve ustaca işlenmiş detaylarla özel bir dokunuşla hazırlanıyor.

EBRU ALİŞAN

EYLEM İPEK 

GİZEM HATİPOĞLU 

DAMAT erkeği bu yaz natürel, sofistike ve rahat!.. DAMAT erkeği bu yaz natürel, sofistike ve rahat!..

MELİS AĞAZAT 

MERGİM AGEL 

MERT ASLAN 

SERAP KORKMAZ ARSLAN 

TUĞÇE POSTOĞLU  

VALERIE DAYAN

YASEMİN ÖĞÜN 

Editör: MURAT ÖZER