Tüm dünyadaki kadınları güçlendirmeyi ana misyonu edinm olan L’Oréal Paris, Pınar Deniz ile yeni birbirliğine daha imza attı. Yılın en ses getiren isimlerinden olan ve geniş bir hayran kitlesi bulunan Pınar Deniz, Telescopic maskara ailesinin en yeni üyesi Telescopic Lift’in güzellik elçisi oldu.

Simge'den sürpriz açıklama: "Galatasaray'ın davetine 'Evet" dedi! Simge'den sürpriz açıklama: "Galatasaray'ın davetine 'Evet" dedi!

L’Oréal Paris’in güzellik elçisi Pınar Deniz Telescopic Lift ile tüketicilere makyajın etkileyici dünyasının kapılarını açıyor.

"TELESCOPIC LIFT İLE BAKIŞLARIMDA YENİ BİR BOYUTA HAZIRIM"

L’Oréal Paris’in güzellik elçisi olmanın büyük bir gurur olduğunu belirten yıldız oyuncu, güzellik devi ile devam eden iş birliğine ilişkin “Birlikteliğimizin, L’Oréal Paris’in makyaj ailesiyle de sürmesi, benim için çok değerli. İş birliğimiz kapsamında L’Oréal Paris ailemle ‘biz buna değeriz’ demeye devam ediyorum. Tüm dünyada aynı anda lanse edilen bu yeni maskaranın yüzü olma fırsatı beni çok heyecanlandırdı. Telescopic Lift maskara denediğim günden itibaren vazgeçilmezim oldu. ” dedi.

Ailenin en yeni üyesi: Telescopic Lift  

Telescopic maskara, uzun yıllardır L’Oréal Paris tüketicilerinin favori maskarası. Ailenin yeni üyesi Telescopic Lift ise kaldırma ve +5mm’ye kadar uzunluk etkisiyle maskara deneyimini yeni bir boyuta çıkarıyor. Daha uzun ve daha kalkık görünen kirpikler için yeni Telescopic Lift Pınar Deniz’in favorisi oldu bile. Şimdi sıra bakışlarında yeni bir boyuta hazır olan tüm maskara severlerde.