Haute couture tasarımlarıyla uzun yıllar moda severlerin beğenisini kazanan Selvin Parunakyan, kendi adını taşıyan dinamik ve enerjik markasıyla modaya farklı bir bakış açısı getiriyor.

MELİS ÖZER - SELVİN PARUNAKYAN

NERGİS PEKUYSAL

SELVİN PARUNAKYAN’DAN MODA TUTKUNLARINA ÖZEL DAVET 

MELİS ÖZER - BEGÜM ÖZER - SELVİN PARUNAKYAN - MERGİM AĞEL - MERVE ÖZER YILMAZ

Başarılı tasarımcı, ‘Selvin Parunakyan Fine Clothing’ adlı yeni koleksiyonunu cemiyetsanat ve dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla Sanayi 313’te gerçekleştirdiği özel bir davette görücüye çıkardı.

ASLI SİPAHİ

Sanayi 313’ün sanat ve tasarımı birleştiren ortamında gerçekleşen davette; Nergis Pekuysal, Begüm Özer, Melis Özer, Bige Çalışkan, Dilek Arslan Dilber,  Zehra Işık, Zeynep Toker, Yasemin ŞefkatliNilgün Esinli, Begüm Karamahmutoğlu, Arzu Kunt, Aslı Sipahi, Melis Göral ve Serap Sarı gibi cemiyet dünyasının tanınmış isimleri göze çarptı.

BEGÜM KARAMAHMUTOĞLU - SELVİN PARUNAKYAN - SİNEM AKSOY

Keyifli sohbet ve çay eşliğinde devam eden davette modasever hanımlar hem yeni koleksiyonu yakından inceleme fırsatı yakaladı hem de yetenekli tasarımcının koleksiyonundan seçkilerle özel bir alışveriş deneyimi yaşadı. Ünlü tasarımcının, yeni koleksiyonu modaseverlerden tam not aldı.

ARZU KUNT

BİGE ÇALIŞKAN

KIRMIZI KOMBİNLERLE DİKKAT ÇEKTİ

Selvin Parunakyan, koleksiyonunu tasarlarken ilham kaynağı olarak; "Her yerde şık renkli ve güçlü kadınlar düşlediğini; tüm duyguların, mutluluğun, hüznün, heyecanın bir rengi olduğunu ve bu düşüncelerin koleksiyona yansıdığını" belirtti. Koleksiyonda ağırlıklı olarak kırmızı rengin yer almasını da "Ben en çok kırmızıyım, ben tasarladım ve siz modaseverlerin beğenisine sundum. Peki ya senin rengin hangisi?" diyerek volanlarla, croplarla ve abiye tasarımlarla harmanlanmış koleksiyon ile şimdiden geniş kitlelere ulaşacağının mesajını vermiş oldu.

DİLEK ARSLAN DİLBER

FÜSUN KURAN

MELİS GÖRAL

MERGİM AGEL

MİRBA ALP , TALİN - SELVİN PARUNAKYAN, LİZA ÖZGÜL, ASLİN TEMİNYAN

MİRBA ALP

MUGO ÖZGÜL - SELVİN PARUNAKYAN

NAROD ÇETİNKAYA

NİHAN PEKER

NİLGÜN ESİNLİ

ÖZLE SEZER ÖZER

SERAP KORKMAZ ARSLAN - YASEMİN ŞEVKATLI

SERAP SARI 

Nocturne ve Nicky Hilton New York'ta moda rüzgarı estirdi! Nocturne ve Nicky Hilton New York'ta moda rüzgarı estirdi!

TALİA - NORA KALPAKÇIOĞLU 

TUBA YAVUZER

ZEHRA IŞIK

ZEYNEP TOKER

CİHAN ŞENSÖZLÜ