Oyuncu Eylül Öztürk, geçtiğimiz günlerde Eşi Kenan Özkan ve çocukları Alex, Eylül Alice ile birlikte Bodrum Turgutreis’deki Rammos Otel’de görüntülendi.

KİM DER Kİ İKİ ÇOCUK ANNESİ

TRT 1' de yayınlanan Mükemmel Eşleşme dizisinde rol alan başarılı oyuncu, yoğun geçen set yoğunluğundan fırsat bularak ailesiyle birlikte tatile çıktı.

ÖZKAN AİLESİ TATİLDE

Doğum yaptıktan sonra çocuklarıyla birlikte ilk kez Bodrum’da bikiniyle görüntülenen Eylül Öztürk, fit ve düzgün fiziğiyle adeta “Kim der ki iki çocuk annesi” dedirtti.

KİM DER Kİ İKİ ÇOCUK ANNESİ

Eşi Kenan Özkan ve çocuklarıyla birlikte denizde eğlenceli anlar yaşayan Eylül Öztürk, düzgün fiziğiyle dikkat çekti.

EŞİNİN BAŞARISINI PASTA İLE KUTLADI

Oyuncu Eylül Öztürk, insanı eşi Kenan Özkan ile birlikte geçtiğimiz günlerde Bodrum Yalıkavak’taki Yalinn Otel’de görüntülendi.

Çocuklarıyla birlikte Bodrum’da tatil yapan ünlü çift,  TRT 1’ de yayınlanan Cumartesi günlerin en çok izlenen dizisi olan Mükemmel Eşleşme’nin reyting sonuçlarının iyi gelmesini birlikte kutladılar.

“EŞİM BAŞARDIKÇA BEN KİLO ALIYORUM"

Eşi Eylül Öztürk'e sürpriz yapan Kenan Öztürk, pasta keserek esprili bir şekilde “Eşim başarılı oldukça ben kilo alıyorum” dedi. Eşinin bu sürprizine çok mutlu olan başarılı oyuncu, bu anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Editör: MURAT ÖZER