Clear’ın kadın ve erkek saç bakım ihtiyaçlarına özel tasarlanan yeni saç dökülmesi karşıtı uzman bakım serileri, marka yüzleri Dilan Çiçek Deniz ve Kubilay Aka ev sahipliğinde özel bir davetle kutlandı.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ - MERT ORDUOĞLU - KUBİLAY AKA

Scalpceuticals ve Scalp Pro serilerinin tanıtıldığı, Maslak Good Spaces’de gerçekleşen bu özel geceye aralarında Mert Yazıcıoğlu, Hazar Ergüçlü, Anıl Altan, Burak Yörük, Serkan Çayoğlu, Fulya Zenginer, Serhan Onat, Melisa Doğu, Seda Akman, Cemal Can Cansever, Merve Sevi, Yiğit Koçak, Zeynep Sever Demirel, Anıl Berk Baki, Berkan Karabulut, Doğuş Çabakçor, Meriç Küçük, Mina Ceran, Ogeday Girişken, Yiğit Dikmen ve Oben Budak’ın de bulunduğu moda, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı.

MERT ORDUOĞLU

Clear Marka Müdürü Mert Orduoğlu’nun konuşmasıyla başlayan gece, Dilan Çiçek Deniz ve Kubilay Aka’nın saç bakım rutinlerini paylaşarak kampanya çekimi anılarını anlattıkları sohbet ile devam etti.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ

Dilan Çiçek Deniz, Clear ile iş birliğini “Saçlarımız özgüvenimizin bir parçası. Scalpceuticals serisi ile saç dökülmesine meydan okurken, saçlarımın gücünü ortaya çıkardım.” diyerek aktardı.

KUBİLAY AKA

Kubilay Aka ise Clear’la olan yolculuğu için “Koca bir ekiple her anını inanarak ve titizlikle yürüttüğümüz bir iş olduğu için çok mutluyum. Dünyanın bir numaralı erkek şampuanı markası Clear’ın yeni Scalp Pro serisini tanıtmak ve bugün burada birlikte kutlamak çok güzel.” dedi. 

HAZAR ERGÜÇLÜ 

Clear, saç bakımı konusundaki uzmanlığını cilt bakım rutininden aldığı ilhamla birleştirdiği yeni serisi Clear Scalpceuticals ile saç dökülmesine karşı güçlü bir kalkan oluşturuyor.

MERT YAZICIOĞLU

Kadınlara özel Scalpceuticals serisi; şampuan, saç bakım kremi ve serum ile 3 aşamalı bir saç bakım ritüeli sunuyor. Seri sadece 4 haftada 2800’den fazla saç telinin dökülmesini önlüyor.

FULYA ZENGİNER

Erkeklerin saç bakım ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen ve saç dökülmesini önlemede uzman Scalp Pro serisi ise şampuan ve serumdan oluşan bir bakım rutini sunuyor. Scalp Pro serisi ise 4 haftada 6000’den fazla saç telinini dökülmesini önlüyor.

ANIL ALTAN

SEDA AKMAN

Şükrü Özyıldız ve Sibil Çetinkaya Kitesurf'e merak saldı! Şükrü Özyıldız ve Sibil Çetinkaya Kitesurf'e merak saldı!

BERKAN KARABULUT

MERVE SEVİ

MERİÇ KÜÇÜK

MİNA CERAN

MİNA DERMAN

Editör: MURAT ÖZER