NetWork, Yeni Kampanyası “Let’s NetWork”ü Marka Yüzü Pınar Deniz ile göz alıcı bir gecede tanıttı...

NetWork, Sonbahar/Kış 2022 kampanyası “Let’s NetWork”ü marka yüzü başarılı oyuncu Pınar Deniz’in katılımı ile unutulmaz bir gecede tanıttı.

BARIŞ TEZMAN - PINAR DENİZ - KADER KALE

Geçtiğimiz günlerde Bomontiada 4.’ncü Kat’ta gerçekleşen lansman, eğlence dolu bir geceye ev sahipliği yaptı.

MERT - SEDA VARDAR

Kampanya görsellerinin galeri havasında sergilendiği geceye aralarında Hande Subaşı, Simay Barlas, Milka Karaağaçlı, Taner Elmas, Altın Mimir, Oben Budak, Çağlayan Topaloğlu, Bilge Yenigül Derev Clara Kösedağ, Elisabeth Mass, Dicle İpek, Nuri Öztaşkın, Ece Yaşar, Eliz Fındık, Emek Emre, Esin Övet, Mavi Kazado, Melda Narmanlı, Mert ve Seda Vardar, Serdar Uzuntaş, Sevil Savaş Özsezer, Melis ve Yeliz Ketenci’in olduğu isimler katılırken, DJ Canan Soylu da setleriyle geceye renk kattı.

HANDE SUBAŞI

SİMAY BARLAS

Değişen ve yenilenen stil kodlarını, yılın en ses getiren oyuncusu Pınar Deniz eşliğinde sunan NetWork, yaşam stillerini Sonbahar/ Kış 2022’de “Let’s NetWork” diyerek yeniden yorumladı.

HANDE SUBAŞI

DEREV CLARA KÖSEDAĞ

PINAR DENİZ 

NetWork demek; birlikte olmak demek fikrinden yola çıkarak hazırlanan kampanyanın çekimlerinde başarılı ve güzel oyuncu Pınar Deniz, NetWork kadının glam stili ile güçlü, samimi ve sıcak bağları güçlendirmek adına şehre karıştı.

Ünlü isimler Cemil İpekçi'nin defilesinde buluştu Ünlü isimler Cemil İpekçi'nin defilesinde buluştu

DJ CANAN SOYLU - PINAR DENİZ