Tarihi Yarımada’nın simge oteli Four Seasons Hotel Sultanahmet ve D'She Kadın Platformu benzersiz sohbetlere imza atıyor...

Tarihi Yarımada’nın simge oteli Four Seasons Hotel Sultanahmet ve D’She Kadın Platformu, değer katan sohbetleri otelin benzersiz ve tarihi ortamında şık ve zarif sofralarda hayata geçiriyor.

SERAP AKKUŞ - HANDE KAZANOVA - NESLİHAN TORUN KAYA - NİMET ELİF ULUĞ

TARİHİ YARIMADANIN SİMGE OTELİ FOUR SEASONS HOTEL SULTANAHMET VE D’She KADIN PLATFORMU BENZERSİZ SOHBETLERE İMZA ATIYOR

İş dünyasının ve cemiyet hayatının sevilen ismi Neslihan Torun Kaya moderasyonunda düzenlenen buluşmaların ilki 21 Eylül’de otelin ‘Avlu’ restoranında ve sevilen bahçesinde gerçekleşti. Aralarında Monik İpekel, Arzu Savgı Kaya, Sevim Uyar, Nazan Moroğlu, Berrin Zorlu, Feryal Gülman, Hande Sezer Pekcan ve Hatice Eyilik gibi isimlerin olduğu davetliler Prof. Dr. Nimet Elif Uluğ ve Astroloji Uzmanı Hande Kazanova’nın verdiği bilgileri dinlediler. 

REYHAN - MONİK İPEKEL

İstanbul’un tarihi mirası ve zengin kültürüyle, güzellikleriyle, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii ile çevrili Four Seasons Hotel Sultanahmet, sağlıklı beslenmeden spora, sanattan seyahate, modadan güzelliğe, astrolojiye, ilişkilere ve kişisel gelişime kadar pek çok konuda dünyanın ilk kadınlar arası tavsiye platformu olan D’She Kadın Platformu ile doyumsuz sohbetlere imza atıyor.

BERRİN ZORLU

Alanında uzman isimlerin katılımı ile gerçekleşecek etkinliklerde konuşmacılar, kadınların hayatına dokunan, değer katan, kültür, sanat, tarih ve yaşama dair bilgi birikimlerini paylaşıyor.

HANDE SEZER PEKCAN

Türkiye İş Bankası Özel Bankacılık Privia, Karaca, Tables&Settings, D’She Bana Sor, destekleri ile gerçekleşen bu özel buluşmaların ilkinde Prof. Dr. Nimet Elif Uluğ tarafından aktarılan ‘Osmanlı’da Astroloji, Müneccimbaşılık Kurumu ve Melhemeler’ ve Eğitmen, Astroloji Uzmanı Hande Kazanova tarafından paylaşılan ‘Astrolojiye dair konular, Neslihan Torun Kaya’nın tasarladığı zarif ve şık sofrada davetliler tarafından ilgiyle dinlendi.

FERYAL GÜLMAN

Four Seasons Hotel Sultanahmet’in yaratıcı Executive Chef’i Özgür Üstün ve ekibi tarafından hazırlanan, Osmanlı mutfağının inceliklerini içeren özel menü, aralarında Monik İpekel, Arzu Savgı Kaya, Sevim Uyar, Nazan Moroğlu, Berrin Zorlu, Feryal Gülman, Hande Sezer Pekcan ve Hatice Eyilik gibi cemiyet hayatının önde gelen isimlerine Four Seasons ayrıcalığı ve özeni ile sunuldu. 

Ünlülerin akın etiği masal gibi düğün: Rachad Ghandour-Burcu Özüyaman Ünlülerin akın etiği masal gibi düğün: Rachad Ghandour-Burcu Özüyaman

ARZU SAVGI KAYA

Farklı konu başlıklarında düzenlenecek yemekli sohbetlerde konuklar Tarihi Yarımada’nın kalbinde, Sultanahmet’te yer alan Four Seasons Hotel Bosphorus’un geçmişle geleceği buluşturan asırlık mimarisinin büyüleyici atmosferinde bu eşsiz deneyimi yaşamaya devam edecek. 

BESTE YURTTAŞ