İsviçreli saat üreticisi OMEGA, James Bond’un 60. yılını kutlamak için dünyaca tanınmış oyuncu Daniel Craig’in katılımıyla Londra’da büyüleyici bir davete ev sahipliği yaptı.

DANIEL CRAIG 

Geceye dünyanın farklı ülkelerinden tanınmış simaların yanı sıra Türkiye’den de ünlü oyuncu Kaan Yıldırım katıldı.

KAAN YILDIRIM 

James Bond serisine olan ilgisiyle de bilinen oyuncu özel üretim Omega saati ile kameraların karşısına geçti.

Ian Fleming romanlarını konu alan ve EON Productions tarafından çekilen 25 James Bond filmi, global sinema tarihinin temelini oluşturuyor.

ALISHA BOE

OMEGA saatler, ilk olarak 1995 yapımı GoldenEye filmi için Oscar ödüllü kostüm tasarımcısı Lindy Hemming’in Bond görünümünü bir Seamaster Diver 300M ile tamamlaması sonucu 007 kostümlerinin klasikleşen bir parçası haline geldi.

DANIEL CRAIG 

Bu mirasın ışığında OMEGA, ajan konseptinden ilham alarak davetlilerini gizemli bir lokasyonda James Bond dünyasının dramatik hissini yaşatan bir gecede ağırladı. Bu özel davette filmlere atıfta bulunan dekorlar ve Q’nun laboratuvarından alıntılar gibi 007’ye ait detaylar eksiksiz düşünülürken, James Bond tarafından filmlerde kullanılan tüm OMEGA saatler özel bir kurgu ile sergilendi. 60. Yıla ithafen üretilen iki adet yeni Seamaster Diver 300M modeli gecenin öne çıkan saatleri oldu.

DAISY EDGAR JONES

Raynald Aeschlimann, OMEGA CEO ve Başkanı şunları söyledi; “EON Productions ve James Bond ile süre gelen iş birliğimiz saatçilik dünyasında eşsiz bir örnek teşkil ediyor. Bu iş birliği, stil ve güvenilirlik adına uzmanlığımızı gözler önüne sererken, aynı zamanda yaratıcı ve eğlenceli olmak için de bir şans tanıyor. Böyle özel bir gecede yeniden bu ortaklığın altına çizmekten mutluluk duyuyoruz.” Son beş James Bond filminde 007 karakterini canlandıran Daniel Craig’in katılımı da geceye renk kattı. OMEGA marka elçisi Craig, OMEGA saatlerin büyük hayranı olduğunu belirtirken, ”Casino Royale’den beri süre gelen OMEGA iş birliğinin her anından çok keyif aldım. James Bond gibi yüksek kaliteye önem veren bir karakterin güzel ve güvenilir bir saat markası olarak OMEGA’yı tercih etmesi şaşırtıcı değil” dedi. Londra’da gerçekleşen geceye katılan diğer isimler arasında yapımcı Michael G., içerik yaratıcısı Jacob Rott ve oyuncular Alisha Boe, KJ Apa, Hayley Atwell, Gugu Mbatha-Raw, Will Poulter, Stefano Accorsi ve Lovi Poe yer aldı.

İlhan Karadeniz ve ailesi Courchvel'de... İlhan Karadeniz ve ailesi Courchvel'de...

JACOB ROTT

HAYLEY ATWELL

RAYNALD  AESCHLIMANN  - GUGU MBATHA RAW 

KJ APA

STEFANO ACCORSI - BIANCA VITALI