adL Night Zoom x Mert Aslan birlikteliğinin 10. yılı, Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirilen özel bir defile ile kutlandı.

İstanbul'un tarih kokan mekânlarından biri olan Çırağan Palace Kempinski’nin büyüleyici atmosferinde gerçekleşen defile, moda ve sanatın benzersiz buluşmasına ev sahipliği yaptı.

adLNight Zoom x Mert Aslan 10. Yıl Özel Defilesi Bol Yıldızlı Muhteşem Bir Gece ile kutlandı

adL NIGHT ZOOM X MERT ASLAN 10. YIL ÖZEL DEFİLESİ BOL YILDIZLI MUHTEŞEM BİR GECE İLE KUTLLADI

Türkiye’nin önde gelen moda markası adL için Kreatif Direktör Zehra Işık ve ekibi ile  Moda Direktörü ve Artistik Direktör Mert Aslan’ın, aylar süren bir hazırlıkla 10.yıl koleksiyonu özelinde; özenle tasarladığı parçalarda; poplinlerin ferahlığı, canlı renkler ve çiçek desenler öne çıktı.

Dantellerdeki ışıltılar ve göz alıcı jakarlar ise defilede yer alan eşsiz parçalara ihtişam kattı. Koleksiyon moda severler tarafından tam not aldı.

ZEHRA IŞIK - MERT ASLAN

AdL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve kreatif direktörü Zehra Işık ve moda direktörü ve artistik direktör  Mert Aslan ‘ın ev sahipliğinde; Çırağan Palace Kempinski’nin büyüleyici atmosferinde gerçekleşen bu özel davet, önce kokteylle başlayıp ardından defile ile devam ederken; bir yandan da davetliler adL Night Zoom x Mert Aslan'ın "Dolce Vita" temasının işlendiği koleksiyonunu yakından inceleme fırsatını elde etti.

Ariş Pırlanta’dan ‘Asırlık Evet’ ile düğün sezonuna 'hızlı ve pırıltılı' giriş!.. Ariş Pırlanta’dan ‘Asırlık Evet’ ile düğün sezonuna 'hızlı ve pırıltılı' giriş!..

Ece Dağıstan ve Jamal Aliyev sergiledikleri resital ile podyumda modellere eşlik ettiler.

Gecenin bir diğer sürprizi ise ünlü piyanist Ece Dağıstan ve ünlü çellist Jamal Aliyev’in sahnede sundukları resital oldu. Modeller podyumda yürürken, konuklar da bu muhteşem sahne show'unun etkisiyle İstanbul Boğazı’nın ortasında büyülü bir geceye tanıklık etmiş oldu.

ADL X MERT ASLAN

DOLCE VITA'NIN HİKAYESİ: IŞILTILI VE NEŞELİ 

"Dolce Vita" hikayesinin ilham verdiği koleksiyonda, çiçek desenli denimler ve beyaz poplinlere özenle yerleştirilen gerçek güller, romantik bir atmosfer sunuyor.

Altın rengi güller, atlas mavilerin üzerinde parıldarken; puantiyeler ve gül desenleri, müziğin ritmine eşlik ediyor.

Özenle düşünülmüş bu romantik detaylar koleksiyona zarafet katıyor.

SANAT ESERLERİNİ ARATMAYAN PARÇALAR 

adL Night Zoom x Mert Aslan'ın "Dolce Vita" defilesi, tarz sahibi kadınların kalplerinde özel bir yer edinecek. Modern siluetlerde kullanılan şeker pembeleri, canlı fuşyalar ve gelincik kırmızıları, koleksiyona çağdaş bir hava katıyor.

Altın payetler ve kristal işlemeler ise yaz gecelerinin yıldızlarını koleksiyona taşıyor, her parça adeta bir sanat eseri niteliği taşıyor.

MODA DÜNYASINDA UNUTULMAZ BİR GECE 

Bu muhteşem defile, 42 farklı görünümle moda dünyasına yepyeni bir soluk getirdi.

adL Night Zoom x Mert Aslan'ın 10. Yıl Özel Defilesi, moda dünyasına ilham veren bir olay olacak ve her parça, özgünlüğüyle adeta birer sanat eseri niteliği taşıyacak.

Bu defile, tarz sahibi kadınların kalplerinde özel bir yer edinecek.,

https://www.adL.com.tr

https://www.instagram.com/adL_official/

Editör: MURAT ÖZER