Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), dördüncü kez Bodrumluları seçkin markalarla buluşturdu...

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), dördüncü kez Bodrumluları seçkin markalarla buluşturdu...

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), 4. kez Bodrumluları seçkin markalarla buluşturdu...

BİLGE KURU - REVNA DEMİRÖREN - MEHTAP GÜNDOĞAN - PERVİN ERSOY

Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), bu yıl Bodrum’da dördüncüsünü gerçekleştirdiği geleneksel alışveriş şenliğinde birbirinden farklı girişimci markayı ziyaretçileriyle buluşturdu. Bilge Kuru’nun Yalıkavak Moon Beach Hotel’de düzenlediği etkinlik, renkli anlara ev sahipliği yaptı.

ZAFER  KOZANOĞLU

Bu yıl dördünce kez düzenlenen BİKAP alışveriş şenliği, Yalıkavak Moon Beach Hotel’de ünlü isimler ve seçkin markaları bir araya getirdi.

ERKAN ÜNAL - BİLGE KURU

BİKAP DÖRDÜNCÜ KEZ BODRUMLULARI SEÇKİN MARKALARLA BULUŞTURDU

Erkan Ünal’ın ev sahipliği yaptığı BİKAP’ta DG Robotik adına Güzel Kurşun ana sponsorluk yaparak tatilcilere dolu dolu bir gün sundular.

ÖZLEM YILDIZ

Alışveriş ve tatili bir arada yaşatan alışveriş şenliğine ünlü isimler de katılarak girişimcilere destek oldular. Giyimden aksesuara, dekorasyondan plaj ürünlerine kadar gen ürün çeşidiyle BİKAP, hem markalara hem de katılımcılara eğlenceli gün yaşattı.

İPEK DEVELİ - MİNE ÖZMEN

BİKAP Alışveriş Şenliği’ne katılan ünlüler arasında; Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy, Revna Demirören, Özlem Yıldız, İpek Develi, Mine Özmen Suzan Kardeş, Ebru-Serkan Çağrı, Ece Vahapoğlu, Melda Aksu, Açelya Elmas, Alican Küçükleroğlu, Aysel Akçay, Berrin Ak, Mehtap Gündoğan, Aslı Tecer, Bora Gencer, Dilek Azaphan, Ceylan Sarıca, Sibel Çakı, Filiz Evirgen, Gül Ergi, Hande Tevertan, Hülya Şendir, Nergis Pekuysal, Nilüfer Yıldız, Nuray Fenercioğlu, Özlem Mutlu Çetin, Sinem Sancaktar, Şule Alp, Zafer Kozanoğlu, vardı.

Ünlü isimleri buluşturan yemek: Swarovski Ünlü isimleri buluşturan yemek: Swarovski

SUZAN KARDEŞ

HÜLYA ŞENDİR

ECE VAHAPOĞLU

GÜL ERGİ

MELDA AKSU

BERRİN AK