Bütün yazı konser vererek geçirecek olan Türk pop müziğinin ünlü ismi Simge sezonun ilk açık hava konserini önceki gün Türkiye’nin sahnesi Turkcell Vadi’de verdi.

Beşiktaş aşkıyla bilinen Simge önceki akşam Turkcell Vadi’de Atlantis Yapım organizasyonu ile verdiği konserde sürpriz bir açıklama yaptı. ‘Aşkın Olayımşarkısı Galatasaraylı futbolcu Icardi ile özdeşleşen Simge, Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamalarına katılması için aldığı daveti kabul ettiğini söyledi…

Bodrum'da muhteşem konser: Ajda Pekkan, tarzıyla göz kamaştırdı Bodrum'da muhteşem konser: Ajda Pekkan, tarzıyla göz kamaştırdı

SİMGE GALATASARAY’IN DAVETİNE İCABET EDECEK

Bütün yazı konser vererek geçirecek olan Simge sezonun ilk açık hava konserini dün Türkiye’nin sahnesi Turkcell Vadi’de verdi. Biletleri satışa çıktıktan kısa bir süre sonra tükenen konserde, enerjisi ve büyüleyici performansıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Simge, son döneme damga vuran, en sevilen şarkılarını binlerce hayranı ile birlikte seslendirdi.

Simge şarkılarıyla olduğu kadar güzelliği ile de göz doldurdu. Şarkıları, sempatik tavırları ve eğlenceli sahne performansıyla dikkatleri üzerine çeken Simge, hayranlarına birbirinden güzel şarkılarıyla unutulmaz bir geceye imza attı.

Liste başı hitleri ve güçlü sahne duruşuyla Türk müzik endüstrisinde ikon haline gelen Simge, kendisini dinlemeye gelen sevenlerine teşekkür ederek “İyi ki varsınız, iyi ki geldiniz” diyerek konserine hız kesmeden devam etti.

SİMGE SAHNE PERFORMANSI VE ELBİSESİYLE BÜYÜLEDİ!

Simge, Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Icardi’yle özdeşleşen şarkısı ‘Aşkın Olayım’ı aldığı tezahüratla arka arkaya iki defa söyledi. Simge “Çok mutluyum. Koyu bir Beşiktaşlı olarak öncelikle Galatasaray’ın şampiyonluğunu kutluyorum. Bize bu yakışır. ‘Aşkın Olayım’ hepimizin şarkısı. Icardi ve Galatasaray camiasına da teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kutlamaları için çok nazik bir davet aldım. Davete icabet gerekiyor. Benim de onlara bir teşekkür borcum var” dedi.

Editör: MURAT ÖZER