Türkiye’nin kadın modasında öncü markası adL, yeni adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 koleksiyonunu Çırağan Sarayı’nda özel bir defileyle tanıttı.

Türkiye’nin kadın modasında öncü markası adL, yeni adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 koleksiyonunu Çırağan Sarayı’nda özel bir defileyle tanıttı.

Modaseverleri buluşturan alışveriş etkinliği: Ayşegül Afacan x Koton  Modaseverleri buluşturan alışveriş etkinliği: Ayşegül Afacan x Koton 

Ünlü stil danışmanı Mert Aslan’ın hazırladığı yeni adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 koleksiyonu “Song of the Roseun bu özel daveti Zehra Işık ve Mert Aslan ev sahipliğinde gerçekleşti. 

adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 “Song of the Rose” koleksiyonunda, adL’nin renkli ve feminen kadını, Mert Aslan’ın zamansız şıklığıyla buluşuyor. adL Night Zoom x Mert Aslan: Song of the Rose koleksiyonu aynı ismi gibi asaletin ve güzelliğin daimî temsilcisi olan gülün romantik ve iddialı cazibesini ortaya koyuyor.

Geçmişten bu yana modanın en güzel zamanlarını günümüze taşıyan bu koleksiyon şıklığı tüm güne yayıyor. Jakar kumaşların altın yansımalarla kendini gösterdiği tasarımlar tüm asaleti ve gücüyle ilgi uyandırıyor. Trikolar, poplinler ve denimlerde aksesuar olarak kullanılan kristaller tasarımlara adeta birer mücevher etkisi veriyor. Kadife ve taftaların ihtişamları koleksiyona güç katanlar arasında yer alıyor.

Siyah bukletler kadar fuşyaların ve kırmızıların da dikkat çektiği adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 “Song of the Rose” koleksiyonunda altın rengi düğmelerin çarpıcı güzelliği hayranlık uyandırıyor.

Satenle çarpıcı bir buluşma gerçekleştiren puantiyeler tüm cazibesiyle mevsimin kasvetli ruh haline meydan okuyor. Kırmızı ve fuşya tonlarıyla renklenen ve çarpıcı görünümler sergileyen koleksiyon, leopar ve kaplan desenleriyle de gövde gösterisinde bulunuyor. Beklenmedik payet dokunuşları koleksiyona yıldızların ışıltısını katıyor.

Çırağan Sarayı’nın görkemli ambiyansında gerçekleşen adL Night Zoom x Mert Aslan Sonbahar Kış 22 – 23 “Song of the Rose” defilesinde koleksiyondan 40 look sergilendi.

İlk defa bu davette görücüye çıkan koleksiyonu yakından inceleyen davetliler beğendikleri parçaları satın aldılar. 

adL.com.tr