Türkiye’nin kadın modasında öncü markası adL, yeni adL Night Zoom x Mert Aslan İlkbahar - Yaz 2023 koleksiyonunu Four Seasons Hotel Bosphorus’ta özel bir defileyle tanıttı.

MERT ASLAN - ZEHRA IŞIK 

Ünlü stil danışmanı Mert Aslan’ın hazırladığı yeni adL Night Zoom x Mert Aslan İlkbahar - Yaz 2023 koleksiyonu “Bir Yaz Gecesi Rüyasının bu özel daveti Zehra Işık ve Mert Aslan ev sahipliğinde gerçekleşti. 

adL NIGHT ZOOM X MERT ASLAN İLKBAHAR - YAZ 2023 "BİR YAZ GECESİ RÜYASI" KOLEKSİYONUNUNA GÖZ KAMAŞTIRAN DEFİLE 

Bu özel davetle tanıtılan adL Night Zoom x Mert Aslan İlkbahar - Yaz 2023 “Bir Yaz Gecesi Rüyası” koleksiyonu, adL’nin renkli, feminen ve çağdaş kadını, Mert Aslan’ın zamansız, masalsı ve romantik şıklığıyla buluşuyor.

FERYAL GÜLMAN 

adL Night Zoom x Mert Aslan İlkbahar - Yaz 2023 “Bir Yaz Gecesi Rüyası” koleksiyonu aynı ismi gibi buram buram yaz, neşe ve ihtişam taşıyor. Mert Aslan’ın “Bir Yaz Gecesi Rüyası Bin Geceye Dönsün” odağında hazırladığı koleksiyonda yer alan şifonlar ve krepler gün batımlarını resmediyor.

ASLI GÜMÜŞEL 

Mert Aslan’ın anneannesinin saksılarındaki çiçeklerden aldığı ilham kumaşları süslüyor. Yaz gecesi gökyüzünü saran yıldızlar adL Night Zoom x Mert Aslan İlkbahar - Yaz 2023 “Bir Yaz Gecesi Rüyası” koleksiyonunda kristal işlemelere dönüşüyor.

BURCU ESMERSOY - MERT ASLAN 

Mercanlardan pembelere, kavun içlerinden fıstıki yeşillere uzanan tonlar tafta elbiseleri renklendiriyor.

ÖZGE ULUSOY

Sarılar, pembeler, mercanlar, uçuş uçuş şifonlara bürünüyor. “À la Mert Aslan” bir dokunuşla zarafete kavuşan denimler, bukletler, poplinler göz kamaştırıyor.   

ŞEBNEM ÇAPA

ARZU KUNT 

Four Seasons Hotel Bosphorus’un bahçesinde gerçekleşen ve önce kokteylle başlayıp ardından defile ile devam eden adL Night Zoom x Mert Aslan İlkbahar - Yaz 2023 “Bir Yaz Gecesi Rüyası” davetinde, podyuma çıkan modeller koleksiyondan 60 look’u sergilediler.

PINAR ALTUĞ ATACAN 

Defilenin sonunda podyuma çıkan Adil Işık Başkan Yardımcısı ve Tasarım Ekibi Direktörü Zehra Işık ile Mert Aslan alkışlar arasında gelenleri selamladılar. 

Seamlesstance "İçten Dışa En İyi Sen" Restart'da!.. Seamlesstance "İçten Dışa En İyi Sen" Restart'da!..

İLKEM ÖZTÜRK 

Burcu Esmersoy, Feryal Gülman, Aslı Gümüşel, Şebnem Çapa, Pınar Altuğ Atacan, Özge Ulusoy, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Arzu Kunt, Evren Kayar, Güneş Mutlu, İlkem Öztürk, Deren Talu gibi isimlerin katıldığı bu davette defilenin hemen ardından koleksiyona dair detaylı bilgi de alan davetliler, beğendikleri parçaları da satın alma imkanı buldular.

BEGÜM KÜTÜK YAŞAROĞLU

DEREN TALU 

MERT ASLAN - YASEMİN ÖĞÜN - ZEHRA IŞIK